Schedule
Mon, Mar 22
6:30 PM
West
Huskies (7)
Viking Spa (4)
Final
7:30 PM
West
Pink Panthers (6)
Black (1)
Final
8:30 PM
West
Dragons (4)
Tan (6)
Final
8:30 PM
East
Green (2)
Tomahawks (3)
Final
9:30 PM
East
Bearded Benders (1)
Labatt Blues (4)
Final
Mon, Mar 29
6:30 PM
West
Huskies (3)
Tan (5)
Final
7:30 PM
West
Tomahawks (3)
Viking Spa (7)
Final
8:30 PM
East
Labatt Blues (3)
Dragons (4)
Final
8:30 PM
West
Pink Panthers (2)
Green (3)
Final
9:30 PM
East
Bearded Benders (10)
Black (5)
Final - OT
Mon, Apr 5
6:30 PM
West
Green (2)
Black (10)
Final
7:00 PM
East
Dragons (2)
Bearded Benders (1)
Final
7:30 PM
West
Viking Spa (4)
Pink Panthers (8)
Final
8:00 PM
East
Huskies (6)
Labatt Blues (1)
Final
8:30 PM
West
Tan (5)
Tomahawks (5)
Final
Mon, Apr 19
6:30 PM
West
Green (8)
Viking Spa (4)
Final
7:30 PM
West
Bearded Benders (6)
Huskies (3)
Final
8:00 PM
East
Tan (9)
Black (5)
Final
8:30 PM
West
Tomahawks (1)
Dragons (6)
Final
9:00 PM
East
Pink Panthers (1)
Labatt Blues (5)
Final
Mon, Apr 26
6:30 PM
West
Dragons (2)
Pink Panthers (4)
Final
7:30 PM
West
Bearded Benders (2)
Viking Spa (6)
Final
8:00 PM
East
Black (3)
Labatt Blues (4)
Final
8:30 PM
West
Huskies (1)
Tomahawks (3)
Final
9:00 PM
East
Tan (6)
Green (2)
Final
Mon, May 3
6:00 PM
East
Viking Spa (6)
Tan (3)
Final
7:00 PM
East
Labatt Blues (4)
Green (2)
Final
8:00 PM
East
Bearded Benders (8)
Tomahawks (4)
Final
9:00 PM
East
Pink Panthers (1)
Huskies (4)
Final
10:00 PM
East
Dragons (4)
Black (2)
Final
Mon, May 10
6:00 PM
East
Tomahawks (0)
Pink Panthers (4)
Final
7:00 PM
East
Black (2)
Huskies (1)
Final
8:00 PM
East
Dragons (4)
Green (5)
Final
9:00 PM
East
Tan (8)
Bearded Benders (4)
Final
10:00 PM
East
Labatt Blues (1)
Viking Spa (10)
Final
Mon, May 17
6:00 PM
East
Tan (10)
Labatt Blues (4)
Final
7:00 PM
East
Black (4)
Tomahawks (1)
Final
8:00 PM
East
Green (1)
Huskies (0)
Final
9:00 PM
East
Pink Panthers (5)
Bearded Benders (2)
Final
10:00 PM
East
Viking Spa (6)
Dragons (1)
Final
Mon, May 24
6:00 PM
East
Tan (3)
Dragons (2)
Final
7:00 PM
East
Viking Spa (4)
Huskies (5)
Final
8:00 PM
East
Black (0)
Pink Panthers (4)
Final
9:00 PM
East
Labatt Blues (4)
Bearded Benders (5)
Final
10:00 PM
East
Tomahawks (0)
Green (5)
Final
Mon, Jun 7
6:00 PM
East
Labatt Blues (4)
Tomahawks (2)
Final
7:00 PM
East
Huskies (1)
Dragons (1)
Final
8:00 PM
East
Pink Panthers (3)
Tan (3)
Final
9:00 PM
East
Green (1)
Bearded Benders (7)
Final
10:00 PM
East
Black (4)
Viking Spa (10)
Final